Czym są control socks?

Skarpety antypoślizgowe Control Socks Control Socks to nowoczesne skarpetki dla sportowców. Przygotowane na podstawie długofalowej współpracy z najlepszymi sportowcami. Dzięki zastosowaniu najdoskonalszej klasy produktów skarpetka zapewnia dobry komfort stosowania i duże właściwości oddychające.

Skarpetki antypoślizgowe

Sporty, w jakich stosuje się motorykę szczególnie motorykę nóg należą do sportów z jednej strony o dużym stopniu urazowości, z innej strony potrzebują dobrego przygotowania i dobrego urządzenia. Do dobrego urządzenia należy oczywiście obuwie sportowe oraz skarpety. Wszelkie sporty biegowe, w tym piłka nożna w sposób znaczący obciążają struktury kończyn dolnych (struktur stopy, aspekt budowy oraz funkcji stopy). Leonardo Da Vinci zwykł mówić, że stopa jest dziełem sztuki, w wypowiedzi owej jest dużo racji. Stopa spełnia rolę podporowe u człowieka w postaci stałej i w postaci dynamicznej podczas chodzenia lub biegania.

Idealne skarpetki

Firma Control Socks wywodzi się z polskiej firmy tworzącej rękawice bramkarskie założonej poprzez bramkarza Korony Kielce – Wojciecha Małeckiego, jaki w szukaniu doskonałych rękawic postanowił stworzyć swoje. To oczywiście dzięki pasji do sportu i piłki nożnej oraz doświadczeniu nagromadzonemu poprzez firmę przy tworzeniu łapek powstały pierwsze skarpetki Control Socks. Od paru lat obserwujemy stały wzrost jakiejkolwiek aktywności fizycznej pośród polskiego społeczeństwa. Pomimo, iż większość osób nigdy nie była związana zawodowe ze sportem dzięki powszechnej informacji ma dużą wiedzę na temat treningów oraz jeszcze ją zwiększa.

Skarpetki Control Socks, to sposób na osiągnięcie całkowitego komfortu. Praktyczne skarpetki o uniwersalnym wymiarze dostosują się do kształtu dowolnej stopy. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych składników, tzw. gripów na podeszwie skarpetki, zapomnicie o uczuciu poślizgu wewnątrz buta. Skarpetki dostępne są w wielu odcieniach, są w uniwersalnym rozmiarze oraz pasują na jakąkolwiek nogę.

Control Socks to nowoczesne skarpetki antypoślizgowe dedykowane dla sportowców

Przygotowane na podstawie długoletnich doświadczeń specjalistów. Dzięki wykorzystaniu najdoskonalszej klasy produktów skarpetka gwarantuje optymalny komfort i duże właściwości oddychające. System anti-sliptec wyklucza przesuwanie się nogi w bucie, co pozwoli uzyskać kolejne plusy – doskonałą przyczepność, większą intensywność, lepsze przyśpieszenie oraz zwrotność. Technika one size powoduje, iż dzięki wykorzystaniu miękkich produktów skarpetka dopasowuje się do stopy.

Dodaj komentarz